Bez szukania nabywców, po szybkiej i uczciwej wycenie, z zapłatą od ręki, przejrzyście i bezpiecznie, przy minimum formalności – z Nestorinwestor.pl sprzedadzą Państwo nieruchomość korzystnie i błyskawicznie. Odkupimy od Państwa działkę, niezależnie od jej rodzaju, nowy lub stary dom, mieszkanie czy lokal, także w złym stanie technicznym, ze współwłaścicielami, lokatorami czy obciążoną długiem. Dla oszczędności Państwa czasu i nerwów powstał nasz skup nieruchomości.

Wrocław, ul. Świeradowska 77 – zapraszamy do naszego biura lub kontaktu mailowego, telefonicznego. Wyceniamy nieruchomość i przygotowujemy dokumenty. Spotykamy się u notariusza i kupujemy Państwa dom, mieszkanie, działkę bądź lokal. Płacimy od ręki – gotówką lub przelewem.

Szybki skup nieruchomości – Wrocław. Od nowych mieszkań po zniszczone domy

Tarapaty finansowe, inna inwestycja w planach, rozwód, wyjazd za granicę, spadek – sytuacje są różne, ale problem sprawnej i korzystnej sprzedaży mieszkania, domu lub działki prawie zawsze frustruje i spędza sen z powiek.

Czy wybrać ogłoszenie w sieci i ściągnąć na siebie telefony, maile oraz umawianie spotkań? Czy może zdecydować się na sprzedaż przez biuro nieruchomości? Wrocław to duże miasto – i pełne potencjalnych nabywców – ale oba te rozwiązania wymagają czasu. Pierwsze również poświęcenia energii i nerwów, a drugie – pieniędzy.

Jeśli zależy Państwu na czasie, chcąc pozbyć się nieruchomości korzystnie i sprawnie, zapraszamy do wrocławskiego biura Nestorinwestor.pl. Kupimy Państwa mieszkanie, dom, lokal i działkę – bez pośredników.

Skup mieszkań Wrocław

Skup mieszkań – Wrocław

Skupujemy mieszkania zarówno w stanie deweloperskim i świeżo wykończone, jak i nadające się do gruntownego remontu, zniszczone, także po zalaniu czy pożarze. Jesteśmy specjalistami rynku nieruchomości, zatem gwarantujemy rzetelną wycenę i maksymalnie szybką realizację transakcji – pomijamy zbędne formalności, jednak przy zachowaniu należytej staranności i bezpieczeństwa. Nie jest także dla nas istotny powód sprzedaży mieszkania. Nie ma to żadnego związku z postępowaniem zakupowym. Wyjazd z kraju, rozwód czy obawa przed zajęciem komorniczym – każda taka trudna sytuacja jest dla nas zrozumiała i nie stanowi przeszkody do sprzedaży nieruchomości.

Skup domów – Wrocław

Sprzedaż domu to wyzwanie. Potencjalnych nabywców nie brakuje, ale każdy ma już jakieś oczekiwania i wyobrażenia. Mieszkanie można niemal zupełnie odmienić, lecz z domem sytuacja wygląda zgoła inaczej: w grę wchodzi sam budynek, działka oraz jej zagospodarowanie i okolica. Jeśli zależy na czasie, sprawnym przebiegu transakcji, to zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy. Skupujemy domy nowe, domy stare lub w złym stanie technicznym, także z problemami natury prawnej jak udziały osób trzecich w nieruchomości czy też ryzyko zajęcia komorniczego. Jeżeli otrzymali Państwo dom w spadku, nie mieszkają w Polsce lub planują wyjazd z kraju, chętnie doradzimy oraz przygotujemy bezpłatną wycenę i złożymy ofertę do spokojnego rozważenia.
skup domów za gotówkę
Skup działek, gruntów Wrocław

Skup działek, gruntów – Wrocław

Różne lokalizacje, rodzaje działek, ich przeznaczenie wynikające z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego i warunków zabudowy, a także „parametry” i sama okolica – wszystko to sprawia, że proces sprzedaży gruntów zwykle ciągnie się przez wiele miesięcy. Jeśli taka działka jest obciążeniem, chcą Państwo sprawnie ją spieniężyć i zamknąć sprawę, potrzebują gotówki, warto rozważyć szybki skup. Skupujemy grunty inwestycyjne, budowlane, rolne, rekreacyjne, siedliskowe i leśne. Uczciwie oceniamy wartość działek, biorąc pod uwagę ich potencjał również w skali długofalowej. Pomagamy dopełnić wszystkie formalności związane ze sprzedażą nieruchomości.

Skup zadłużonych nieruchomości – Wrocław

Sprzedaż zadłużonej nieruchomości jest nie tylko możliwa, ale często bywa dobrym sposobem na wyjście z tarapatów finansowych – choć nie likwiduje długów, to zapewnia kapitał, którym obciążenie można spłacić. Firma skupująca dom czy mieszkanie zadłużone w większości przypadków może zapłacić właścicielowi jego rynkową wartość. Taka transakcja jest natomiast obwarowana wieloma przepisami – sytuacja nie zawsze jest prosta. W Nestorinwestor.pl chętnie Państwu doradzimy oraz bezpłatnie wycenimy nieruchomość, przygotujemy korzystną ofertę. Warto pamiętać, że skup zadłużonej nieruchomości wcale nie oznacza przymusu zbycia jej za grosze. Skupujemy także nieruchomości zajęte przez komornika, zobowiązując się do uregulowania wszelkich należności powstałych w związku z nieruchomością i postępowaniem komorniczym. Jednocześnie oferujemy możliwie najkorzystniejsze warunki transakcji. Nasi Klienci często mają dzięki temu szansę sprawnie zakończyć postępowanie i pozbyć się zadłużenia, wciąż dysponując środkami finansowymi.

Hipoteka a skup nieruchomości za gotówkę – Wrocław

Kredyt zaciągnięty na zakup nieruchomości wcale nie jest przeszkodą do jej sprzedaży, jednak hipoteka często odstrasza potencjalnych kupców. W Nestorinwestor.pl zajmujemy się skupem takich mieszkań czy domów i pomagamy w kwestiach formalnych. O zamiarze realizacji transakcji należy poinformować bank – ten musi wydać stosowne zaświadczenie o wysokości pozostałego do spłaty kredytu i promesę, w której zagwarantuje wykreślenie zobowiązania z księgi wieczystej. Warto też dokładnie sprawdzić warunki wcześniejszej spłaty kredytu i ewentualne związane z nią opłaty. Jeśli mają Państwo wątpliwości, czy to opłacalne rozwiązanie, chętnie indywidualnie doradzimy i pokierujemy w formalnościach.

Skup udziałów w nieruchomości i cesja kredytu – Wrocław

Z naszą firmą Nestorinwestor.pl sprawnie zrealizują Państwo także cesję kredytu hipotecznego – przejmiemy Państwa zobowiązania. Na taką transakcję musi wyrazić zgodę bank; wykonujemy ją na podstawie stosownej umowy cywilnoprawnej. Cesja hipoteki często pomaga uporać się z trudną sytuacją finansową czy życiową, jest to rozwiązanie szczególnie korzystne dla współkredytobiorców, którzy nie mogą bądź nie chcą dłużej razem spłacać zobowiązań. Przeszkodą do sprzedaży nieruchomości nie jest również jej współwłaściciel. Jednak ze względu na zawiłości prawne i ograniczone prawo do dysponowania mieszkaniem czy domem, jakie ma nowy nabywca, trudno na taką nieruchomość znaleźć kupców. My rozwiązujemy ten problem, proponując skup udziałów w nieruchomościach od osób, które chcą je spieniężyć, między innymi od właścicieli kamienic.
Skup udziałów w nieruchomości Wrocław

Jak to działa? Szybki, przejrzysty i bezpieczny skup nieruchomości

  1. Kontakt z Nestorinwestor.pl. Zapraszamy do naszego biura we Wrocławiu bądź kontaktu mailowego, telefonicznego. Chętnie Państwu doradzimy, biorąc pod uwagę indywidualną sytuację oraz specyfikę nieruchomości. Rozwiązanie polegające na skupie nieruchomości jest szczególnie pomocne wówczas, gdy zależy na czasie lub gdy znalezienie kupców jest trudne ze względu na ciążące na niej zobowiązania jak hipoteka, zadłużenie czy współwłasność.
  2. Bezpłatna wycena nieruchomości. Wycenę nieruchomości przygotujemy nieodpłatnie i w możliwie najkrótszym czasie. Działamy rzetelnie i uczciwie, z myślą o korzyści naszych Klientów. Dokładnie analizujemy nieruchomość. Pod lupę bierzemy także jej potencjał czy indywidualne cechy. Wycenę opracowują wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści rynku nieruchomości, działający w branży od wielu lat.
  3. Przygotowanie dokumentów i formalności. Dbamy o przejrzystość ofert i przebiegu transakcji. Rezygnujemy z niepotrzebnych formalności, by cały ten proces usprawnić, oszczędzając Państwa czas, nerwy. Wspólnie ustalamy jasne zasady. Dokładnie wyjaśniamy, jakie dokumenty będą potrzebne i pomagamy je w razie potrzeby skompletować. Sami, opracowując dokumentację, dążymy do tego, by była maksymalnie prosta, zwięzła i zrozumiała.
  4. Gotówka lub przelew – od ręki. Po akceptacji naszej oferty i precyzyjnym ustaleniu warunków odkupujemy Państwa nieruchomość. Strony transakcji to Państwo oraz nasza firma, nie jesteśmy pośrednikami. Umowę realizujemy bezpiecznie u notariusza. Płacimy gotówką lub przelewem na konto, w zależności od preferencji naszych Klientów – i od ręki. Skup nieruchomości za gotówkę jest filarem naszej działalności. Gwarantujemy bezpieczeństwo każdej transakcji.

Kiedy i dlaczego warto skorzystać ze skupu nieruchomości?

Wrocław ma silnie rozwinięty rynek nieruchomości – i choć potencjalnych nabywców jest sporo, zwykle mają oni konkretne oczekiwania, a konkurencja jest ogromna. To sprawia, że tradycyjna forma sprzedaży mieszkania, domu czy działki często wiąże się z trudnościami logistycznymi i długim czasem oczekiwania. Jeśli się nie spieszy, mają Państwo do tego przestrzeń i „głowę”, warto samodzielnie przygotować ofertę. Można też skorzystać z usług biura nieruchomości, ale to wiąże się z pewną stratą finansową. Skup nieruchomości to rozwiązanie przede wszystkim dla osób, którym zależy na czasie, na szybkim i sprawnym odmrożeniu kapitału. To pomoc w wielu trudnych sytuacjach życiowych jak kłopoty finansowe, rozwód, wyjazd, a także sposób na pozbycie się uciążliwości takich jak współwłasność nieruchomości, „dzicy” czy niewspółpracujący lokatorzy, zadłużenie i zajęcie komornicze bądź duży kredyt. Skup nieruchomości z Nestorinwestor.pl to korzyści w postaci szybkiej, intratnej i bezpiecznej transakcji oraz natychmiastowych środków w gotówce lub na koncie. Z nami sprawnie spieniężą Państwo także „trudne” nieruchomości, na które rynek zbytu jest ograniczony, takie jak stare domy, zniszczone mieszkania czy działki siedliskowe, leśne bądź rolne.
Skup nieruchomości

Skup nieruchomości Wrocław

Zapraszamy do kontaktu i niezobowiązującej rozmowy.

Zadzwoń: +48 531 746 850 | Napisz: kontakt@nestorinwestor.pl