Skup mieszkań za gotówkę

Sprzedaż mieszkania jest transakcją, która wiąże się z koniecznością zadbania o wiele istotnych kwestii. Pierwszym krokiem dla wielu osób jest wybór pomiędzy samodzielną próbą znalezienia nabywcy a zleceniem tego pośrednikowi. W pierwszym przypadku należy zadbać o to, by mieszkanie prezentowało się z jak najlepszej strony, wykonać odpowiednie, przyciągające wzrok fotografie, zainwestować w ogłoszenia i czekać na potencjalnych klientów, którym należy okazywać nieruchomość, gdy tylko chcą ją obejrzeć. W przypadku wyboru pośrednika należy liczyć się ze sporą prowizją i negocjacjami ceny prowadzonymi przez osoby trzecie. Oba powyższe rozwiązania mają jeden wspólny mianownik – długi czas oczekiwania na transakcję, sięgający od kilku tygodni do kilku, a nawet kilkunastu miesięcy.
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży mieszkania, to rozwiązania konwencjonalne mogą nie być w pełni satysfakcjonujące. W takich właśnie sytuacjach korzystnym wyborem może być pomoc ze strony naszej firmy. Jako doświadczeni pasjonaci rynku nieruchomości oferujemy korzystny skup mieszkań w krótkim czasie. Ekspresowe tempo, w jakim jesteśmy w stanie udzielić finansowania nie wpływa na bezpieczeństwo transakcji, które jest dla nas priorytetem za każdym razem. W związku z tym możemy zagwarantować szybką i bezpieczną sprzedaż mieszkania na korzystnych dla Ciebie warunkach.

Czym charakteryzuje się nasz skup mieszkań?

Mieszkanie na sprzedaż nie musi być wystawione w idealnym stanie. Jeżeli masz dużo czasu i nie potrzebujesz gotówki od ręki, to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by przygotować nieruchomość, żeby stała się jak najbardziej atrakcyjna i przyciągnęła kupujących. Jeśli jednak zależy ci na czasie i wolisz nie czekać na dodatkowe pieniądze, to nie musisz zaprzątać sobie głowy dodatkowymi obowiązkami. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu potrafimy rzetelnie ocenić wartość mieszkania niezależnie od jego stanu wizualnego.
Powód sprzedaży nieruchomości jest w przypadku transakcji nieistotny, gdyż nie wpływa on na profesjonalne postępowanie zakupowe. Niejednokrotnie zdarza się sprzedaż mieszkania w trakcie rozwodu, z powodu wyjazdu zagranicznego lub w obawie przed zajęciem komorniczym. Każdy z tych powodów jest zrozumiały i nie stanowi przeszkody do sprzedaży mieszkania. Zajmujemy się również skupem mieszkań po zalaniu, a nawet po pożarze oraz tych, które są mocno zadłużone. Obciążenie hipoteczne – czego wiele osób może się obawiać – nie stanowi przeszkody do zbycia nieruchomości. Pomożemy również w sytuacji spadkowej, gdy mieszkanie po bliskiej osobie może stanowić dodatkowe obciążenie finansowe zamiast wsparcia. Możliwość szybkiej sprzedaży takiego lokum pozwala otrzymać dodatkowy zastrzyk gotówki.

Oferowany przez nas skup nieruchomości jest idealnym rozwiązaniem, jeśli potrzebujesz finansowania w jak najkrótszym czasie. Ponadto nasze doświadczenie na rynku nieruchomości oraz profesjonalizm sprawiają, że transakcja jest w pełni bezpieczna. Wybór naszej firmy jest optymalnym rozwiązaniem nie tylko w sytuacji nagłej potrzeby dofinansowania, ale również, gdy stan nieruchomości nie jest dobry, a stan prawny może budzić twoje wątpliwości. Jeśli więc zastanawiasz się, czy warto, to zadzwoń, a pomożemy ocenić całą sytuację i udzielić finansowania.

Czym charakteryzuje się nasz skup mieszkań?

 • Kontakt z Nestor Inwestor

  W celu sprzedania mieszkania specjaliści z Nestorinwestor dostępni są do Państwa dyspozycji pod nr tel.: 531 746 850 czy też adresem mailowym kontakt@nestorinwestor.pl. W razie pytań bądź wątpliwości związanych z naszymi usługami odwiedzić można również nasze biuro zlokalizowane w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie oraz Gdańsku.

 • Wycena mieszkania

  Nasz wycena zawsze jest rzetelna, ponieważ dokonywana jest przez wykwalifikowany oraz doświadczony zespół, obecny w branży nieruchomości od lat. Nasza oferta jest uczciwa, ponieważ zawsze poparta jest dokładną analizą Państwa nieruchomości. W ten sposób można liczyć na profesjonalną współpracę z naszej strony.

 • Przygotowanie niezbędnych dokumentów i formalności

  Skup mieszkań odbywa się na jasnych dla obu stron zasadach. Rezygnujemy ze zbędnych formalności, ponieważ zależy nam na przejrzystości naszej oferty. Opracowujemy wszystkie potrzebne dokumenty tak, aby były dla Państwa zrozumiałe. Zawsze przy współpracy dajemy również dokładnie znać, jakiej dokumentacji oczekujemy od Państwa.

 • Skup mieszkań

  Skupując Państwa mieszkanie, zostaje ono przekazane w ręce firmy. Odbywa się to po wcześniejszej wycenie, uzgodnieniu warunków współpracy obu stron oraz ich zaakceptowaniu. Następnie opracowywana jest umowa, wypełniane wszelkie niezbędne dokumenty oraz otrzymywana jest przez Państwa wcześniej uzgodniona kwota za skup.

Sprawdź również

Skup starych domów

Skup mieszkań za gotówkę nie jest naszym jedynym obszarem działalności. Oferujemy również wykupienie starych domów. W przypadku, gdy dysponują Państwo ową nieruchomością i znajdują trudność w odnalezieniu kupców, przychodzimy z pomocą. Zaoferujemy uczciwą wycenę oraz zapewnimy sprawny przebieg całej transakcji.

Skup nieruchomości za gotówkę

Nasz skup nieruchomości nie ogranicza się jedynie do wypłat w postaci przelewów bankowych. Oferujemy naszym klientom gotówkę od ręki, jeżeli jest to preferowana przez Państwo forma otrzymania ustalonej kwoty. Zapewniamy dużą sprawność przy transakcji oraz uczciwość naszych działań podczas współpracy.

Skup mieszkań z kredytem

Skup zadłużonych nieruchomości również należy do naszego obszaru działania. Jeżeli chcesz sprzedać dom lub mieszkanie z kredytem, możesz zwrócić się do nas. Zapewniamy rzetelną wycenę, jasne zasady transakcji oraz sprawność w działaniu, ponieważ zależy nam na zadowoleniu klientów z jakości naszej obsługi.

Zapraszamy do kontaktu