Skup mieszkań za gotówkę

Sprzedaż mieszkania jest transakcją, która wiąże się z koniecznością zadbania o wiele istotnych kwestii. Pierwszym krokiem dla wielu osób jest wybór pomiędzy samodzielną próbą znalezienia nabywcy a zleceniem tego pośrednikowi. W pierwszym przypadku należy zadbać o to, by mieszkanie prezentowało się z jak najlepszej strony, wykonać odpowiednie, przyciągające wzrok fotografie, zainwestować w ogłoszenia i czekać na potencjalnych klientów, którym należy okazywać nieruchomość, gdy tylko chcą ją obejrzeć. W przypadku wyboru pośrednika należy liczyć się ze sporą prowizją i negocjacjami ceny prowadzonymi przez osoby trzecie. Oba powyższe rozwiązania mają jeden wspólny mianownik – długi czas oczekiwania na transakcję, sięgający od kilku tygodni do kilku, a nawet kilkunastu miesięcy.
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży mieszkania, to rozwiązania konwencjonalne mogą nie być w pełni satysfakcjonujące. W takich właśnie sytuacjach korzystnym wyborem może być pomoc ze strony naszej firmy. Jako doświadczeni pasjonaci rynku nieruchomości oferujemy korzystny skup mieszkań w krótkim czasie. Ekspresowe tempo, w jakim jesteśmy w stanie udzielić finansowania nie wpływa na bezpieczeństwo transakcji, które jest dla nas priorytetem za każdym razem. W związku z tym możemy zagwarantować szybką i bezpieczną sprzedaż mieszkania na korzystnych dla Ciebie warunkach.

Czym charakteryzuje się nasz skup mieszkań?

Mieszkanie na sprzedaż nie musi być wystawione w idealnym stanie. Jeżeli masz dużo czasu i nie potrzebujesz gotówki od ręki, to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by przygotować nieruchomość, żeby stała się jak najbardziej atrakcyjna i przyciągnęła kupujących. Jeśli jednak zależy ci na czasie i wolisz nie czekać na dodatkowe pieniądze, to nie musisz zaprzątać sobie głowy dodatkowymi obowiązkami. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu potrafimy rzetelnie ocenić wartość mieszkania niezależnie od jego stanu wizualnego.
Powód sprzedaży nieruchomości jest w przypadku transakcji nieistotny, gdyż nie wpływa on na profesjonalne postępowanie zakupowe. Niejednokrotnie zdarza się sprzedaż mieszkania w trakcie rozwodu, z powodu wyjazdu zagranicznego lub w obawie przed zajęciem komorniczym. Każdy z tych powodów jest zrozumiały i nie stanowi przeszkody do sprzedaży mieszkania. Zajmujemy się również skupem mieszkań po zalaniu, a nawet po pożarze oraz tych, które są mocno zadłużone. Obciążenie hipoteczne – czego wiele osób może się obawiać – nie stanowi przeszkody do zbycia nieruchomości. Pomożemy również w sytuacji spadkowej, gdy mieszkanie po bliskiej osobie może stanowić dodatkowe obciążenie finansowe zamiast wsparcia. Możliwość szybkiej sprzedaży takiego lokum pozwala otrzymać dodatkowy zastrzyk gotówki.
Oferowany przez nas skup mieszkań jest idealnym rozwiązaniem, jeśli potrzebujesz finansowania w jak najkrótszym czasie. Ponadto nasze doświadczenie na rynku nieruchomości oraz profesjonalizm sprawiają, że transakcja jest w pełni bezpieczna. Wybór naszej firmy jest optymalnym rozwiązaniem nie tylko w sytuacji nagłej potrzeby dofinansowania, ale również, gdy stan nieruchomości nie jest dobry, a stan prawny może budzić twoje wątpliwości. Jeśli więc zastanawiasz się, czy warto, to zadzwoń, a pomożemy ocenić całą sytuację i udzielić finansowania.

Zapraszamy do kontaktu