Skup domów

Sprzedając dom warto wiedzieć, jakie oczekiwania mamy wobec planowanej transakcji. Oczywistym jest założenie oczekiwanej kwoty, jaką chciałoby się uzyskać za nieruchomość. Niekiedy jednak dochodzą do tego kolejne ważne kwestie, jak choćby osobisty deadline, czyli maksymalny czas, po jakim chcemy uzyskać pieniądze, czy choćby zaznajomienie się z przepisami, które pomogą dokonać transakcji w sposób bezpieczny i bez zbędnych zawirowań.
Nierzadko zdarza się, że nieruchomości – w tym domy – sprzedawane są w celu uzyskania koniecznego zastrzyku finansowego. Przeważnie wiąże się to z brakiem komfortu w postaci możliwości cierpliwego oczekiwania tygodniami lub miesiącami na zdecydowanego kupca, a następnie poświecenie kolejnych tygodni na przebrnięcie przez niego przez procedurę kredytową – o ile jest mu ona potrzebna. W takich przypadkach bez wahania możemy polecić skup domów, który jest jedną z naszych specjalności na rynku nieruchomości.

Co charakteryzuje nasz skup starych domów?

Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz dbałości o bezpieczeństwo i komfort przeprowadzanych transakcji możemy zagwarantować najwyższą jakość obsługi. Bezpłatna wycena i korzystna oferta pozwolą Państwu na podjęcie rozsądnej decyzji i uzyskać potrzebne pieniądze w krótkim czasie. W celu omówienia dostępnych możliwości zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.
Oferowany przez nas skup domów nie ogranicza się do budynków w idealnym stanie. Zrozumiałym jest, że dom wymaga znacznych nakładów finansowych, na które nie zawsze można sobie pozwolić. Zły stan techniczny nie jest przeszkodą, która wpływałaby na możliwość przeprowadzenia transakcji. Oferujemy więc skup domów w złym stanie technicznym, po pożarze, zalaniu, czy też po prostu domów do remontu. Stan prawny również nie jest przesłanką do zaniechania sprzedaży, w związku z czym proponujemy pomoc w dokonaniu transakcji przed zajęciem komorniczym, a nawet sprzedaży udziałów w domu.
Każdy klient jest dla nas niezmiernie ważny, a każdy dom traktujemy, jako osobną historię, indywidualnie. Mając na względzie wszelkie aspekty danej nieruchomości oraz sytuacji możemy lepiej zrozumieć oczekiwania klientów. Jeśli wahasz się, czy sprzedaż domu jest odpowiednim rozwiązaniem oraz nie wiesz, jak zrobić to szybko i bezpiecznie, skontaktuj się z nami, a postaramy się znaleźć optymalne rozwiązanie i złożyć korzystna ofertę.

Zapraszamy do kontaktu!