Skup domów

Skup domów

Sprzedając dom warto wiedzieć, jakie oczekiwania mamy wobec planowanej transakcji. Oczywistym jest założenie oczekiwanej kwoty, jaką chciałoby się uzyskać za nieruchomość. Niekiedy jednak dochodzą do tego kolejne ważne kwestie, jak choćby osobisty deadline, czyli maksymalny czas, po jakim chcemy uzyskać pieniądze, czy choćby zaznajomienie się z przepisami, które pomogą dokonać transakcji w sposób bezpieczny i bez zbędnych zawirowań.
Nierzadko zdarza się, że nieruchomości – w tym domy – sprzedawane są w celu uzyskania koniecznego zastrzyku finansowego. Przeważnie wiąże się to z brakiem komfortu w postaci możliwości cierpliwego oczekiwania tygodniami lub miesiącami na zdecydowanego kupca, a następnie poświecenie kolejnych tygodni na przebrnięcie przez niego przez procedurę kredytową – o ile jest mu ona potrzebna. W takich przypadkach bez wahania możemy polecić skup domów, który jest jedną z naszych specjalności na rynku nieruchomości.

Co charakteryzuje nasz skup starych domów?

Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz dbałości o bezpieczeństwo i komfort przeprowadzanych transakcji możemy zagwarantować najwyższą jakość obsługi. Bezpłatna wycena i korzystna oferta pozwolą Państwu na podjęcie rozsądnej decyzji i uzyskać potrzebne pieniądze w krótkim czasie. W celu omówienia dostępnych możliwości zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Oferowany przez nas skup nieruchomości nie ogranicza się do budynków w idealnym stanie. Zrozumiałym jest, że dom wymaga znacznych nakładów finansowych, na które nie zawsze można sobie pozwolić. Zły stan techniczny nie jest przeszkodą, która wpływałaby na możliwość przeprowadzenia transakcji. Oferujemy więc skup domów w złym stanie technicznym, po pożarze, zalaniu, czy też po prostu domów do remontu. Stan prawny również nie jest przesłanką do zaniechania sprzedaży, w związku z czym proponujemy pomoc w dokonaniu transakcji przed zajęciem komorniczym, a nawet sprzedaży udziałów w domu.

Każdy klient jest dla nas niezmiernie ważny, a każdy dom traktujemy, jako osobną historię, indywidualnie. Mając na względzie wszelkie aspekty danej nieruchomości oraz sytuacji możemy lepiej zrozumieć oczekiwania klientów. Jeśli wahasz się, czy sprzedaż domu jest odpowiednim rozwiązaniem oraz nie wiesz, jak zrobić to szybko i bezpiecznie, skontaktuj się z nami, a postaramy się znaleźć optymalne rozwiązanie i złożyć korzystna ofertę.

Przebieg współpracy z Nestor Inwestor

 • Kontakt z naszymi specjalistami

  Nasza załoga chętnie odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości związane ze skupem domów, które Państwo posiadają. Wszelkie wątpliwości można kierować na nasz adres mailowy: kontakt@nestorinwestor.pl lub dzwoniąc na nr tel.: 531 746 850. Ponadto, prowadzimy biura w Gdańsku, Wrocławiu, Warszawie oraz Krakowie, gdzie można odwiedzić nas stacjonarnie.

 • Wycena Państwa domu

  Nasz skup domów poprzedza uczciwa i rzetelna wycena nieruchomości. Nasi specjaliści to wykwalifikowane osoby, które dzięki doświadczeniu w branży oraz wiedzy odnośnie do niej, potrafią sprawnie i trafnie przedstawić korzystną dla Państwa ofertę. Analizują dokładnie potencjał nieruchomości i wiele innych czynników, które wpływają na wysokość wyceny.

 • Przygotowanie dokumentów oraz formalności

  Podczas współpracy z nami, będą Państwo w pełni poinformowani o dokumentach, które konieczne są do dostarczenia. Sami zawieramy jasno sformułowane umowy na przejrzystych zasadach, aby nie budziły w naszych klientach wątpliwości i aby nie musieli oni spodziewać się ukrytych kruczków prawnych. Zależy nam na zadowoleniu Państwa i udanej dla obu stron współpracy.

 • Skup domu

  Nasz skup nieruchomości odbywa się po wycenie, zaakceptowaniu oferty przez klienta, podpisaniu umowy i złożeniu wszystkich potrzebnych dokumentów oraz wybraniu formy otrzymania zapłaty. Nestorinwestor zajmuje się skupem domów od lat, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

Nasza oferta

Skup mieszkań za gotówkę

Forma otrzymania zapłaty za mieszkania może być wybrana przez klienta. Realizujemy przelewy bankowe, jak również oferujemy skup mieszkań za gotówkę. Jak w każdej sytuacji, w tym przypadku również staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów i oferować godną polecenia współpracę, która zapewni obu stronom zadowolenie.

Skup nieruchomości - kamienice

Skup starych domów oraz mieszkań w kamienicach również należy do obszaru naszych działań zespołu Nestorinwestor. Niezależnie od stanu, lokalizacji oraz wieku nieruchomości, nasi specjaliści chętnie ją wycenią i złożą propozycję skupu właścicielom. Zawsze bierzemy pod uwagę potencjał danego miejsca i nie zapominamy o uwzględnieniu wszystkich atutów podczas ustalania oferowanej kwoty.

Skup mieszkań z kredytem

W ofercie Nestorinwestor znajduje się również skup zadłużonych nieruchomości. Może przytrafić się sytuacja, w której klient szybko potrzebuje pozbyć się danego mieszkania bądź domu z kredytem. Nasze współprace są sprawne, a do tego zapewniamy uczciwość oraz rzetelność naszych transakcji. Konstruujemy jasne umowy, bez zbędnych formalności dlatego zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu!