Jeżeli chcą Państwo szybko i sprawnie spieniężyć swoje mieszkanie, dom czy działkę, rozwiązać problem zadłużenia, egzekucji komorniczej, uciążliwej hipoteki, lokatorów czy współwłasności lokalu bądź gruntu, to zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy Nestorinwestor.pl oferującej skup nieruchomości.

Kraków, ul. Opolska 12 a – zachęcamy do odwiedzenia naszego biura lub do kontaktu telefonicznego czy mailowego. Proponujemy bezpłatną, uczciwą wycenę, szybką transakcję bez szukania nabywców bądź pośredników i zapłatę od ręki – również w gotówce. Działamy przejrzyście, zgodnie z przepisami i bezpiecznie.

Bezpłatna wycena, zapłata od ręki, korzystne oferty – skup nieruchomości, Kraków

  • Skupujemy nieruchomości różnego typu, także zadłużone i nie dość atrakcyjne dla potencjalnych nabywców. Ofertę kierujemy do właścicieli zarówno mieszkań, domów nowych i wyremontowanych, jak i nieruchomości zniszczonych, w złym stanie technicznym. Odkupimy od Państwa dużą działkę budowlaną, ale też grunty rolne i siedliskowe. Pomożemy rozwiązać problem z zadłużoną, objętą egzekucją komorniczą nieruchomością, uciążliwą hipoteką i współwłasnością lokalu bądź działki.
  • Bezpłatnie, rzetelnie i uczciwie wyceniamy każdą nieruchomość. To filar naszej działalności. Jesteśmy specjalistami i działamy w tej branży od lat. Nasz doświadczony zespół rzetelnie analizuje każdą nieruchomość, biorąc pod uwagę różne jej aspekty, walory i potencjał. Dbamy o obustronną korzystność naszych ofert. Przede wszystkim pomagamy, więc nawet w sytuacji zadłużonej nieruchomości zazwyczaj mamy możliwość zapłacić za jej rzeczywistą rynkową wartość.
  • Płacimy od ręki, gotówką lub przelewem na konto. Po zaakceptowaniu oferty i warunków nabywamy nieruchomość, dokonując płatności gotówką lub przelewem w zależności od preferencji Klientów – możemy pominąć udział w transakcji instytucji bankowych. Skup nieruchomości to błyskawiczny sposób na spieniężenie mieszkania, domu lub działki i rozwiązanie problemów takich jak utrata płynności finansowej, zadłużenie, brak środków na nowe inwestycje, podział majątku przy rozwodzie, uregulowanie zobowiązań przed wyjazdem.

Bez pośredników i szukania nabywców – skup nieruchomości za gotówkę, Kraków

Jak to działa? Nasza firma staje się bezpośrednią stroną transakcji. A więc nie pośredniczymy w sprzedaży nieruchomości, nie szukamy najpierw na nią nabywców, po prostu ją od Państwa kupujemy, od ręki, również za gotówkę. W ten sposób maksymalnie przyspieszamy i usprawniamy całe przedsięwzięcie.

Nie muszą Państwo płacić za usługi biura nieruchomości, przygotowywać mieszkania czy domu do sprzedaży, opracowywać ogłoszeń, tracić czasu na prezentacje, rozmowy i negocjacje. Zamiast kilku, kilkunastu miesięcy oczekiwania na nabywców wystarczy poświęcić łącznie kilka godzin na przemyślenie oferty, dopełnienie formalności, które ograniczamy do minimum, i realizację umowy.

Błyskawiczna, bezpieczna i korzystna sprzedaż mieszkania, domu czy działki

Działamy szybko, lecz bezpiecznie i zgodnie z obowiązującymi przepisami i z najlepszymi praktykami w branży. Umowy realizujemy w obecności notariusza, a płatność – od ręki we wcześniej umówionej formie. Zapewniamy przejrzystość każdej transakcji, jasne zasady współpracy, zabezpieczenie interesów obu stron i minimum formalności. Wszystkie niezbędne dokumenty przygotowujemy w prostej, czytelnej i zrozumiałej postaci, bez zawiłości, kruczków i drobnych druczków.

Dbamy także o to, aby oferta była dla naszego Klienta jak najkorzystniejsza – dokładnie analizujemy nieruchomość, uczciwie oceniamy jej rynkową wartość i bierzemy pod uwagę potencjał, również w aspekcie długofalowym. Zawsze do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie. W trudnych sytuacjach doradzamy i staramy się znaleźć najlepsze rozwiązania.

Od mieszkań przez domy po działki – skup nieruchomości bez pośredników, Kraków

Skup nieruchomości z Nestorinwestor.pl to usługa maksymalnie elastyczna, bo nasza oferta jest bardzo zróżnicowana. Odkupujemy mieszkania, lokale, domy i działki – w zasadzie niezależnie od ich typu, przeznaczenia, stanu technicznego, również w takich trudnych sytuacjach jak współwłasność, kredyt, zadłużenie bądź obecność lokatorów. Zachęcamy do kontaktu i wstępnej rozmowy bez zobowiązań.
Skup mieszkań Kraków

Skup mieszkań – Kraków

Sprzedaż mieszkania w Krakowie to spore wyzwanie. Rynek jest duży, ale ogromny w nim udział mają deweloperzy. Nabywców nie brakuje, lecz konkurencji także. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej i sprawnej transakcji bez setek odbytych rozmów, prezentacji i negocjacji i bez wydawania pieniędzy na wsparcie pośredników, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Skupujemy mieszkania nowo wybudowane, w stanie deweloperskim, niewykończone lub urządzone, i mieszkania z rynku wtórnego, odnowione, ale także te w złym stanie technicznym, w niskim standardzie, stare i zniszczone, w tym po zalaniu czy pożarze. Zadłużenie lokalu, postępowanie komornicze, hipoteka lub tylko częściowy udział we własności nie są przeszkodą do sprzedaży mieszkania.

Skup domów – Kraków

Domu w Krakowie czy okolicach poszukuje wiele osób. Nie oznacza to jednak, że jest go łatwo sprzedać. Zazwyczaj wiąże się to z miesiącami oczekiwania na kupca, któremu odpowiada lokalizacja, wielkość działki, architektura budynku i cena, a nierzadko również z kolejnymi tygodniami zwłoki ze względu na konieczność uzyskania przez niego finansowania. Jeśli w grę wchodzi czas, planują Państwo inną inwestycję lub wyjazd, potrzebują zastrzyku gotówki, warto rozważyć skup: prosimy o kontakt, a chętnie doradzimy, podpowiemy.

Kupujemy domy nowe i stare, także te wymagające gruntownego remontu, w złym stanie technicznym. Również skomplikowany stan prawny nieruchomości nie musi być powodem do zaniechania sprzedaży. Domy wyceniamy indywidualnie – po rzetelnej, dogłębnej analizie, w której uwzględniamy ich potencjał i „duszę”.

Skup nieruchomości za gotówkę Kraków
Skup działek i gruntów Kraków

Skup działek – Kraków

Ofert sprzedaży działek w Krakowie i okolicach ciągle przybywa – jednak potencjalni kupcy są coraz bardziej wymagający. W grę wchodzi nie tylko dobra lokalizacja, lecz i sprawna komunikacja, dostępność infrastruktury, odpowiednie położenie, otoczenie i powierzchnia. Jeśli dysponują Państwo mniej atrakcyjną działką, czy to pod budowę domu, czy pod inną inwestycję, chętnie ją kupimy. Zaproponujemy korzystną ofertę, a Państwo błyskawicznie, bo bez czekania miesiącami na kupca czy tracenia czasu na negocjacje spieniężą nieruchomość. Skupujemy działki budowlane i inwestycyjne, ale także rolne, siedliskowe czy leśne.

Skup nieruchomości zadłużonych – Kraków

Chociaż zadłużenie nieruchomości nie jest przeszkodą do jej sprzedaży, to skutecznie odstrasza potencjalnych kupców. Dobrze wiemy, że w życiu różnie bywa, dlatego proponujemy pomoc. Skupujemy zadłużone mieszkania i domy, dzięki czemu ich właściciele zyskują środki finansowe na spłatę swoich długów i powrót do normalności. W większości przypadków, niezależnie od wielkości długów właściciela, jesteśmy w stanie zapłacić za rzeczywistą rynkową wartość nieruchomości. Sprzedaż mieszkania czy domu zadłużonego nie uwalnia od zobowiązań, ale zapewnia kapitał, którym można je uregulować, zyskując spokój i stabilną przyszłość finansową. Odkupujemy też nieruchomości zajęte przez komornika, oferując możliwie najwyższe kwoty, które pozwalają spłacić zadłużenie oraz zakończyć postępowanie ze środkami finansowymi niezbędnymi do wyjścia z tarapatów finansowych.

Skup nieruchomości z kredytem – Kraków

Do oferty włączyliśmy również skup mieszkań, na których zakup właściciele zaciągnęli kredyt hipoteczny. Jeżeli dług ciąży czy mają Państwo w planach nową inwestycję albo po prostu potrzebują zastrzyku finansowego, zachęcamy do rozmowy i przygotujemy korzystną ofertę. Sprzedaż mieszkania z hipoteką nie jest wcale aż tak skomplikowana, jak może się to wydawać. Naturalnie na taką transakcję musi zgodę wyrazić bank. Niezbędne jest uzyskanie stosownych zaświadczeń czy promesy. Warto też sprawdzić najpierw warunki wcześniejszej spłaty części kapitałowej kredytu. Poza tym sprawa niewiele różni się od sprzedaży nieruchomości bez takiego obciążenia – transakcję da się zrealizować szybko, bez wielu formalności, korzystnie. Proponujemy pełne wsparcie w tym zakresie.

Poza zakupem nieruchomości możemy pomóc uporać się z uciążliwą hipoteką także poprzez cesję kredytu hipotecznego – przejęcie Państwa zobowiązania wobec banku. Z takiego rozwiązania chętnie korzystają osoby, które spłacają kredyt wspólnie, ale nie mogą lub nie chcą tego dłużej robić. Na cesję niezbędne jest uzyskanie zgody banku, natomiast jeżeli cesjonariusz (nabywający) ma stosowną zdolność kredytową, tak jak nasza firma, nie powinno być z tym kłopotu.

Skup udziałów w nieruchomościach – Kraków

Skup nieruchomości to również rozwiązanie problemu współwłasności działki, domu czy mieszkania. W takim przypadku odkupujemy od Państwa udziały – jest to usługa poprzedzona rzetelną wyceną ich wartości i potencjału. Dzięki temu mogą Państwo szybko, bez nerwów, poszukiwania nabywców i burzliwych negocjacji odzyskać zamrożone środki. Budynki, lokale czy grunty mające wielu współwłaścicieli nie cieszą się popularnością na rynku i trudno się temu dziwić. Dla nas jest to jednak inwestycja, którą chętnie zrealizujemy, pozbawiając Państwa uciążliwego kłopotu. Skup udziałów w nieruchomości to pomoc dla właścicieli kamienic, ale nie tylko. Jeśli współdzielą Państwo dom, mieszkanie czy działkę, również zachęcamy do kontaktu. Jeśli mają Państwo problem ze sprzedażą nieruchomości, potrzebują szybko środków finansowych, nie mają nerwów na szukanie nabywców – pomożemy. Zapraszamy do naszego krakowskiego biura, można też do nas zadzwonić lub napisać i przygotujemy indywidualną ofertę. Nieruchomości wyceniamy bezpłatnie, chętnie też doradzamy i dzielimy się swoim doświadczeniem.
Skup nieruchomości

Skup nieruchomości Kraków

Zapraszamy do kontaktu i niezobowiązującej rozmowy.

Zadzwoń: +48 531 746 850 | Napisz: kontakt@nestorinwestor.pl