Najczęściej zadawane pytania

Oczywiście, że tak! Skup domów, jakim się zajmujemy, jest skierowany do właścicieli nieruchomości w każdym stanie.

Sytuacja, w której zakupiony lokal mieszkalny nie został wykończony – choćby z powodu niespodziewanie wysokich cen materiałów – nie stanowi dla nas problemu. Oferujemy skup mieszkań również w stanie deweloperskim. Jeśli więc z różnych względów chcesz odzyskać zainwestowane w nieruchomość pieniądze, możesz zgłosić się do nas.

Jak najbardziej jest taka możliwość. Skup mieszkań za gotówkę jest jednym z filarów naszej działalności. Rozumiemy, że taka forma bywa bardziej pożądana, a dysponując płynnością finansową możemy zagwarantować pominięcie instytucji bankowych przy wypłacie kwoty sprzedaży.

Bynajmniej! Jako ogólnopolska firma możemy każdej osobie zaoferować skup nieruchomości. Cały kraj jest w zasięgu naszej działalności i możemy dotrzeć do najmniejszych wsi i najbardziej oddalonych od metropolii osad.

W związku z szerokim zakresem działania naszej firmy możemy zaoferować skup nieruchomości za gotówkę niezależnie od ich rodzaju.

Mogłoby się wydawać, ze skup starych domów jest trudną do odnalezienia specjalizacją wśród firm zajmujących się spieniężaniem nieruchomości. W naszym przypadku wiek nie gra roli i wycenimy każdy dom.

Tak, oczywiście. Wszelkie nieruchomości tego typu również mogą być nam sprzedane.

Taka sytuacja nie stanowi żadnego problemu. Jednym z naszych atutów jest to, że oferujemy skup zadłużonych nieruchomości, z komornikiem lub z kredytem co wielu naszym klientom pozwala na wyjście z problemów finansowych.