Sprzedaż działki może wiązać się z długim czasem oczekiwania na kupującego, który w gąszczu ofert zaproponuje satysfakcjonującą dla właściciela cenę, a przede wszystkim będzie zdecydowany na konkretną działkę w konkretnej lokalizacji. W odróżnieniu od nieruchomości budynkowych i lokalowych, nieruchomości gruntowe stwarzają większą niepewność wśród potencjalnych klientów. Wynika ona z wielu rodzajów działek oraz ich przeznaczenia, będącego zgodnym, z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, czy wydaniem bądź brakiem warunków zabudowy oraz kwestii odrolnienia działek rolnych. W zależności od tego, jak wiele czasu i pracy wymaga przygotowanie nieruchomości gruntowej pod zabudowę oraz jak wiele kosztów należy ponieść w tym celu, zainteresowanie daną działką może się mocno wahać.

Jeżeli chcesz sprzedać swoją działkę, jednakże nie chcesz poświęcać czasu na finalizację transakcji, dobrym rozwiązaniem może być prowadzony przez naszą firmę skup działek. Oferujemy rzetelną i profesjonalną wycenę oraz przede wszystkim bezpieczeństwo i szybkość przeprowadzanej transakcji. Dzięki naszej pomocy pozwolisz sobie na skup nieruchomości od ręki i bez dodatkowych komplikacji. Pomożemy z formalnościami, a dzięki temu wszystkiemu w krótkim czasie możesz cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi.

Czym charakteryzuje się nasz skup nieruchomości?

Ze względu na ogólnopolski zakres działania naszej firmy możemy zaoferować zakup na terenie całego kraju. Wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości i finansowania pozwala nam na przeprowadzenie szybkiej i bezpiecznej transakcji. Dodatkowym atutem przy wyborze naszej firmy jest szeroki zakres zainteresowania, co sprawia, że możemy zaproponować:
W przypadku tych ostatnich kluczowe znaczenie dla możliwości zakupu będzie mieć kategoria, do jakiej według ewidencji gruntów należy dany teren. Działki rolne można bowiem podzielić m.in. na sady, łąki, pastwiska. W przypadku działek inwestycyjnych, nazywa się je często działkami przemysłowymi, na terenie których wznoszone mogą być np. zakłady produkcyjne czy hale magazynowe.
Abstrahując od rodzaju działki, transakcja musi być poprzedzona wyceną, którą możemy przeprowadzić bez dodatkowych kosztów. W celu omówienia szczegółów i możliwości sprzedaży gruntu, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Zapraszamy do kontaktu!